0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Şeyh-i Şifa Seti

Ürün Fiyatı: 279 TL

Şeyhi Şifa Seti 2 farklı macundan oluşan ve beylerin kullanımına uygun olarak hazırlanan bir settir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Şeyhi Şifa set, sadece erkeklerin kullanımına uygun olarak imal edilen ve bitkisel bileşenlerden oluşan 2 farklı macundan oluşan bir settir. Set içerisinde 1 kutu 240 gr. Şeyh-i Şifa Epimedyumlu & Panax Ginsegli macun, 1 kutu da Yakıotlu & Kudretnarlı macun yer almaktadır. Gündelik kullanıma uygun olarak imal edilmişlerdir. Yakıotlu & Kudretnarlı macun un düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir.

Her iki ürününde içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. Her iki ürününde üzerinde ayrı ayrı içeriğindeki bileşenlerin listesi, son tüketim tarihleri, imalat tarihleri, imalatçı firma bilgileri ve daha birçok bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Her iki macunda ayrı ayrı 240 ar gramdır ve kullanıcısına 15 gün yeterli gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuları üzerilerini dikkatli bir şekilde incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Şeyhi Şifa Yakıotlu ve Kudretnarlı macun dan günde 2 kez ortalama 8 saat ara ile 1 er çay kaşığı, yani günde toplam 2 çay kaşığı kadar tüketilmesi önerilmektedir. İhtiyaç halinde Şeyhi Şifa Epimedyumlu ve Panax Ginsegli macun dan da günde en fazla bir (1) tatlı kaşığı kadar ihtiyaçtan 30 dk kadar önce tüketilmesi kafidir.

Serin ve kuru yerde, direk güneş ışığından uzak bir yerde ve ağzı kapalı konumda çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki durumda kullanımı bırakmanızı ve uzmandan yardım almanızı öneririz. Şeyhi Şifa Set içeriğindeki hiçbir ürün (Şeyhi Şifa Epimedyumlu ve Panax Ginsegli macun, Şeyh-i Şifa Yakıotlu ve Kudretnarlı macun) kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.