0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

İskit Krem

Ürün Fiyatı: 119 TL

İskit Kremi, ilgili bölgeye az bir miktar sürüp, cilde iyice yedirmek suretiyle uygulanan bir cilt kremidir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

İskit kremi, 60 ml lik kavanozlarda hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen bir masaj kremidir. Masaj yardımı ile cilde iyice yedirerek sürmek suretiyle kullanılan İskit Krem kullanacağınız bölgeyi kullanımınız öncesinde nemli bir bez ya da ıslak mendil ile temizlemenizi ve ilgili bölge iyice kuruduktan sonra kremi ince bir tabaka halinde sürüp, cilt tarafından iyice emilene kadar uygulamak suretiyle sürülmesini öneririz.

İçeriğinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunan İskit kremi nin kutusu üzerinde kullanım esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (üretim yeri, önerilen kullanım şekli, son tüketim tarihi, üretici ya da ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

İskit Kremi ni ihtiyaç duyulan bölgeye az bir miktar ince bir tabaka halinde sürün ve yuvarlak masaj hareketleri ile temiz ve kuru cilde iyice yedirerek uygulayın. Sonrasında ilgili bölgenin bir esintiye maruz kalmadığından emin olun. İhtiyaç duyarsanız krem sürdüğünüz bölgeyi ince bir tülbent/bez yardımı ile kapatın.

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığından uzak ve ağzı kapalı şekilde çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz.

 

Yan Etkiler ve Uyarılar: İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda kaşıntı, kızarıklık gibi (ya da daha farklı) bir yan etki olabilir. Bunu kullanım öncesinde test edebilmek için; el bileğinizin iç kısmına az bir miktar iskit krem sürün ve bekleyin. Tepkime olmazsa gerek duyduğunuz an ilgili bölgeye uygulayınız. Sadece harici kullanıma uygundur. Yenilmez, yutulmaz ya da içilmez. Açık yaralarla ya da göz ile temasından kaçının. İstemeden bile olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. İskit kremi kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.