0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

DrSlip Masaj Kremi

Ürün Fiyatı: 179 TL

3 kutu ve üzeri siparişlerinizde 25 ml krem hediyeli!

ÜRÜN İÇERİĞİ

3 kutu ve üzeri siparişlerinizde 25 ml krem hediyeli!

İçeriğinde birbirinden farklı birden çok bileşen barındıran Slip Krem in ambalajı üzerinde içerik ve kullanım bilgisi, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve aklınıza gelebilecek daha birçok bilgi DrSlip Krem kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuları incelemenizi öneririz.


NASIL KULLANILIR?

Slip Krem, günde sadece 2 kez (ya da en fazla 3 kere) ihtiyaç duyduğunuz bölgeye ince bir tabaka halinde sürüp sonrasında iyice deriye yedirmek suretiyle tüketilen bir kremdir. Sürmüş olduğunuz bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösterin. Dr Slipkrem i uyguladıktan sonra ilgili bölgeyi su ve hava ile temasından kaçının.

Serin ve kuru ortamda ağzı kapalı şekilde saklayınız. Erişkin olmayan kişilerin bulamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda deride kaşıntı, kızarıklık ya da farklı bir yan etki yapabilir. Yan etki yapıp yapmayacağını test etmek için eğer isterseniz çok çok az bir miktar slip kremi el bilek içinize sürüp 10 dk kadar bekleyin. Eğer sizin bireysel olarak bir alerjiniz var ise (içindeki bileşenlerden harhangi birine) kullanmayın. Eğer test yapmadan denediniz ve alerjik bir durum oluştu ise, kullanımı bırakın ve hemen ilgili bögleyi bol soğuk su ile durulayın. Sonrasında bir uzmana/doktora başvurmanızı öneririz. Sadece harici kullanım içindir. Dr Slip Krem kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi amacı ile kullanılamaz.bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.