0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Deva Masaj Kremi 8*40 m l

Ürün Fiyatı: 399 TL

Kampanyalı fiyatı ile Deva krem 8 adet her biri 40 ml (net) sadece 399 TL

ÜRÜN İÇERİĞİ

Deva krem den ilgili bölgeye uygulanan net 40 ml lik ambalajlarda hazırlanmış ve unisex kullanım için uygun olarak üretilmiş bir kremdir. Pakette 8 kutu yer almaktadır.

Kutusu üzerinde de görüleceği şekilde, içeriğinde farklı bir çok bileşen yer alan Deva kremi nin içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat ve son kullanım tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanırken bilmek isteyebileceğiniz her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusu üzerine detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz. "İçeriğindekiler" bölümünden formülün içerisinde yer alan bileşenleri görebilirsiniz.NASIL KULLANILIR?

Gerek duyduğunuz bölgeye çok az miktar deva masaj kremini ince bir tabaka halinde bölgeye sürün ve geride kalıntı kalmayacak şekilde cilde yedirin. İlgili bölgenin kremi uygulamadan önce kuru ve temiz olmasına özen gösterin. Deva kremi ni sürdükten sonra ise ilgili bölgenin su ve esinti ile temasından kaçının. Cereyanda kalmamaya özen gösterin.

Şakak, sırt, alın, bilek, omuz, baş, boyun, kol, dirsek, el ve bel bölgesine, uyluk, diz ve baldır bölgesine kullanılabilir.

Serin ve kuru yerde, direk güneş ışığından uzak bir konumda ve ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde deride kaşıntı, kızarıklık, vb gibi bir yan etki olabilir. Bu alerjik reaksiyonları, kullanım öncesinde test edebilmek için el bileğinizin iç kısmına çok az bir miktar  deva kremi sürün ve bekleyin. Tepkime olmazsa ihtiyaç duyduğunuz bölgeye uygulayınız. Sadece harici kullanım için uygundur. Yenilmez, yutulmaz ya da içilmez. Açık yaralarla ya da göz ile temasından kaçının. İstemeden dahi olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol serin su ile yıkayın. Deva krem kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.