0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Black Marble Bıyık ve Sakal Serumu

Ürün Fiyatı: 99 TL

Bıyık ve sakallarınıza uygulayabileceğiniz Black Marble 50 ml Sakal Bıyık Serumu

ÜRÜN İÇERİĞİ

Black Marble Serum kutusunda 30 ml içerik bulunan ve sadece beylerin kullanabilmeleri için üretilen "serum/yağ" formudan bir üründür. Masaj yaparak sakallara uygulamak suretiyle kullanılması tavsiye edilen Black Marble Serum düzenli kullanımı önerilen bir üründür.

İçerisinde birbirinden farklı birçok farklı bileşen bulunan Black Marble ın kutusunda kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, önerilen kullanım şekli, son tüketim tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini incelemenizi öneririz.

NASIL KULLANILIR?

Tercihen günde sadece bir kez avuç içinize kafi miktarda alıp uygulamak istediğiniz bölgelere yuvarlak masaj hareketleri ile masaj yaparak uygulayın. Sonrasında silmeyin, yıkamayın ya da temizlemeyin. Kullanım öncesinde ilgili bölgelerin temiz ve kuru olduğundan emin olun.

Serin ve kuru ortamda, ağızları kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakıp bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Black Marble Serum kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdırlar. Kozmetik ürünüdür. Sadece beylerin kullanımına uygun olarak imal edilmiştir.bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.