0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Allecell 100 Ml. Krem

Ürün Fiyatı: 69 TL

Allecell Krem ilgili bölgeye az bir miktar sürülüp cilde iyice yedirilmek suretiyle uygulanan bir kremdir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Allecell Krem, 100 ml lik tüp ambalajlarda hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen bir masaj kremidir. Masaj yardımı ile cilde iyice yedirmek suretiyle kullanılan Allecell Kremi kullanacağınız bölgeyi kullanımınız öncesinde nemli bir bez ya da ıslak mendil ile temizlemenizi ve ilgili bölge iyice kuruduktan sonra kremi ince bir tabaka halinde sürüp, cilt tarafından iyice emilene kadar uygulamak suretiyle sürülmesini öneririz.

İçeriğinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunan Allecell Kremi nin kutusu üzerinde kullanım esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (üretim yeri, önerilen kullanım şekli, son tüketim tarihi, üretici ya da ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini okumanızı öneririz.



NASIL KULLANILIR?

Allecell kremi ni ihtiyaç duyulan bölgeye az bir miktar ince bir tabaka halinde sürün ve yuvarlak masaj hareketleri yardımı ile temiz ve kuru cilde iyice yedirin. Sonrasında ilgili bölgenin bir esintiye maruz kalmadığından emin olun. Gerek duyarsanız ilgili bölgenin üzerini ince bir tülbent/bez yardımı ile kapatın.

Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde, direk güneş ışığı almayacak şekilde ve ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız.

Yan Etkiler ve Uyarılar: İçerisinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda deride kaşıntı, kızarıklık gibi (ya da daha farklı) bir yan etki olabilir. Bunu kullanım öncesinde test edebilmek için; el bileğinizin iç kısmına çok az bir miktar Allecellkremi sürün ve bekleyin. Tepkime olmazsa gerek duyduğunuz an ilgili bölgeye uygulayınız. Sadece harici kullanım için uygundur. Yenilmez, yutulmaz ya da içilmez. Açık yaralarla ya da göz ile temasından kaçının. İstemeden bile olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Allecellkrem kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.



bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.