+90 216 337 76 00

Gizli & Hızlı Teslimat


Sistemimiz aracılığı ile bize ulaştırmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (Adınız, Adresiniz, Telefon Numaranız, Email adresiniz) ticari amaçlı ya da farklı bir sebepten ötürü asla 3. kişilerle paylaşılmaz. Tüm kişisel bilgileriniz ve sipariş içeriğiniz firmamızın güvencesi altındadır. Bizimle paylaştığınız tüm bilgileriniz siparişinizi tamamlayabilmek ve sorunsuz bir şekilde tarafınıza teslimatını sağlayabilmek amacı ile kayıt altına alınmakta ve 5 iş günü sonunda imha edilmektedir.

Siparişleriniz KAPALI Ambalajda ve içeriği belli OLMAYACAK şekilde paketlenir ve siz aksini belirtmediğiniz sürece SADECE size teslim edilir. Bu sayede yapmış olduğunuz alışverişin içeriğini Bitkici.com ve Siz hariç kimse bilemez ve öğrenemez.

Tüm siparişleriniz depomuzdan aynı gün kargoya verilir ve tüm il merkezlerine 2 iş günü içerisinde teslim edilir. Sitemizde ürünlerin tümü depomuzda bulunmaktadır ve ürün tedariği için siz değerli müşterilerimize zaman kaybı yaşatılmamaktadır.Bu web sitesindeki bakım ürünleri ile ilgili bilgiler ve ürünler, tıbbi sorunları teşhis etmeye, hastalıklara çare bulmaya veya hastalıkları tedavi etmeyi amaçlamaz. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir sağlık profesyoneli ile işbirliği içinde bu bilgilerin kullanılması önerilir. Tüm sağlık sorunları için öncelikle bir doktora başvurulması gerekmektedir. Sitede yer alan ürünlerin herhangi birinin ithalatçısı, imalatçısı ya da marka sahibi değiliz. İnternet sitemiz sadece dağıtım ve sonrasında müşteri ilişkilerinden meshuldür. Stok durumu ile ilgili bilgiler, siparişinizin ardından tarafınıza bildirilecektir. Stokta bulunmayan ürünler de uzun vadeli stoğa girme ihtimaline karşı sitemizde bulundurulmaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaklardır.